Pielęgniarka/Pielęgniarz w Anglii

0
11 512167223
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w angielskich placówkach zdrowia.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pielęgniarka w angielskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset)

Wysokie zarobki nawet 800 Funtów za tydzień

Wymagania:
-Ważny numer PIN nadany przez NMC (Brytyjską Izbę Pielęgniarską)
– znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
– empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Jeżeli jeszcze nie posiadasz brytyjskiego numeru PIN, nasi konsultanci pomogą Ci go zdobyć!

Obowiązki:
– udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
– ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
– współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
– wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;
zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com