Sprzątacz/-ka – Pracownik utrzymania czystości

0
do negocjacji 01487 832053
Zakres zadań:
• prace porządkowe
• utrzymanie czystości na terenie fabryki, w pomieszczeniach biurowych jak i w poszczególnych działach firmy
• mycie okien
• dbałość o urządzenia oraz sprzęt do utrzymania czystości
• przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa w szczególności BHP i ppoż.
Wymagania:
• zaangażowanie
• dbałość i dokładność w wykonywanych obowiązkach
• znajomosc środków czystości i umiejętnosc posługiwania się urządzeniami do utrzymania czystości
• umiejętności sprzątania i dobrej organizacji pracy,
• uczciwości,
• znajomosc jezyka angielskiego w stopniu podstawowym / komunikacyjnym.
Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• stala umowę o prace (bezposrednio przez firme)
• narzędzia i srodki czystosci niezbędne do wykonywania pracy
• kontrakt: 40 godzin
• praca w godzinach 07:00 – 15:00
Osoby zainteresowane, spełniające powyższe warunki, proszone są o wyslanie swojego CV lub kontakt z nami pod numerem telefonu: 01487 832053
Praca w Sawtry (niedaleko Peterborough)
Kontakt: Katie Wood katie@spirotechgroup.co.uk