Ratownik medyczny do pracy w UK

0
Od £21,909 do £28,000 02074511451
Ratownik medyczny
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska
Ambulance Trust: Paramedic

HCL Permanent obecnie współpracuje z NHS Ambulance Trust Pogotowia Ratunkowego, który oferuje ofertę pracy dla wykwalifikowanych Ratowników Medycznych chętnych do pracy w Wielkeij Brytanii.

Jest to ekscytująca i satysfakcjonująca oferta umożliwiająca rozszerzenie umiejętności i rozwój kariery zawodowej. Główne obowiązki będą obejmować udzielenie prawidłowego leczenia klinicznego i transportu w nagłych przypadkach, jak również natychmiastową odpowiedź na wszystkie wezwania. Zapraszamy do kontaktu kandydatów z kwalifikacjami Ratownika Medycznego zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii.

Wymagania

• Dyplom Ratownika Medycznego
• Prawo jazdy B lub C (preferred)
• Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

• Stała oferta pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
• Standardowy tydzień pracy (37,5 godzin)
• 27 dni urlopu rocznie
• Dodatki za pracę w godzinach nocnych, weekendy, święta i nadgodziny
• Kompleksowe szkolenie adaptacyjne
• Pokrycie kosztów rejestracji z HCPC (Health & Care Professions Council) – £ 495
• Pełne wsparcie podczas rejestracji z HCPC
• Wsparcie w procesie zakładania konta bankowego i Natioanl Insurance Number (procedur związanych z ubezpieczeniem zdrowotnym)
• Pomoc w znalezieniu stałego miejsca zamieszkania jak również możliwość finansowej pomocy w złożeniu depozytu na wynajm zakwaterowania
• Pomoc i wsparcie w procesie re-lokacji i adaptacji
• Pełne wsparcie w procesie re-lokacji i adaptacji

3 komentarze

  1. Witam,
    Chciałbym zapytać czy oferta jest nadal aktualna?
    Spełniam wszystkie wymagania włącznie z prawem jazdy kat C.
    Prowadzicie rekrutacje w Polsce na zasadzie rozmów kwalifikacyjnych?

    Pozdrawiam,
    Bartosz Witek

  2. chlopie, wal smialo. tu ciagle potrzebuja. kasa I system lepszy. duuuuuuzzzzoooo wyjazdow, ale Anglia Cie potrzebuje;)

  3. Witamam.
    Od ponad 3 lat mieszkam w Anglii z wykształcenia jestem RM krótko pracowałam w Polsce w zawodzie.
    Szkołę ukończyłam 2015 roku. Bardzo chciałbym powróci do zawodu jednak prawda jest taka że tu w UK nikt nie udzieli nam informacji w jaki sposób mogę powrócić do zawodu. Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim ( koniec urlopu 16 mają 2019) ale normalnie pracuję w szpitalu dla NHS jako HCA band 2. Mój angielski uważam za komunikatywny ukończyłam college z j angielskiego na poziomie entry 3. Czy istnieje jakaś szansa na pomoc by powrócić do zawodu. I mieć szansę uczestniczenia w szkoleniu.
    Wszędzie gdzie pytałam słyszałam że nie uznają naszych kwalifikacji.
    Dziękuję za jakąkolwiek informację

Reply To krystian Cancel Reply