Opiekunka mobilna

0
8.00 - 8.95 +48784044156
Nr oferty pracy 3/13
Jesteś osobą przyjazną, opiekuńczą a przy tym dobrze zorganizowaną i energiczną? Posiadasz prawo jazdy ?
M&B Agencja Pracy dla naszego klienta poszukuje opiekunek osób starszych.
Support Worker Driver – Opiekunka jeżdżąca do podopiecznych – Anglia.

Dobra praca dla par, ale obie osoby muszą mieć prawo jazdy.

Opis pracy:
Praca – 6 dni w tygodniu. 4 dni – pierwsza i druga zmiana – z przerwami. Dwa dni tylko jedna zmiana. U podopiecznego przebywa się od 30 minut do godziny, w zależności od jego potrzeb.
Obowiązki: pomoc w codziennych obowiązkach; kąpiel, przygotowanie posiłku, pobieżne sprzątanie mieszkania, pranie, zakupy.

Wymagania:
* znajomość języka angielskiego
* prawo jazdy
*paszport ( niezbędny do zaświadczenia o niekaralności w UK)
* zdolności organizacyjne
* umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
* 7,35 – po 3 miesiącach 8,00 – 8,95 GBP za godzinę brutto
* czas spędzony na dojeżdżaniu do podopiecznego płatny, ale w mniejszym wymiarze
* 0,15 p. benzyna za milę
* służbowy samochód
* zakwaterowanie – 60-80 GBP na tydzień, w zależności od pokoju.
Praca \’\’ jeżdżącej opiekunki \’\’ poprzedzona jest 4 dniowym szkoleniem- bezpłatne i zakwaterowaniem również bezpłatnym.

CV w języku angielskim ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres : rekrutacja@mbmbwork.eu koniecznie z dopiskiem tytule emaila: support worker driver.

Jeden komentarz

  1. Joanna Pietraszek on

    Szanowni Państwo!
    Czytając Państwa ofertę uznałam , iż taka praca w charakterze Support Worker Driver nie stanowiłaby dla mnie żadnych barier jeśli chodzi o organizację stawianych przez firmę wymagań. Może pokrótce przedstawię swoje predyspozycje.
    Mam 43 lata i duże doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Niegdyś pracowałam we Włoszech jako opiekun . Mogę to potwierdzić przez lekarza, który zajmował się podopieczną pod względem medycznym.
    Posiadam prawo jazdy i bardzo dobrze radzę jeżeli chodzi o przemieszczanie się na trasie.Nie posiadam znajomości angielskiego, ale przecież jestem w stanie przebywając, szybko opanować jezyk. Może w niepełnym wymiarze mogłabym pracować i przez krotki czas uczęszczać na kurs. Proszę o odpowiedz.
    Joanna Pietraszek tel. 0048507591500