google.com, pub-3423369683337904, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Praca w Agencji jako Konsultant ds. Rekrutacji

0

Świetna i rzadka okazja, by dołączyć do naszego energicznego zespołu. City Resource to poważana i rekomendowana agencja pracy w Peterborough. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Konsultanta do spraw Rekrutacji w dziale zajmującym się pracą dla kierowców. Dzięki świetnej reputacji Naszej agencji aspekt pracy związany ze sprzedażą oraz zdobywaniem nowych klientów jest o wiele łatwiejszy.

Praca jest różnorodna, skupiająca się głównie na zapewnianiu świetnej obsługi klienta. Polega na rekrutacji kierowców wszystkich kategorii zgodnie z potrzebami klienta.

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie kanałów rekrutacyjnych oraz rozwój biznesu
  • rekrutacja nowych kierowców
  • przeprowadzanie rozmowy kwalifikacyjnej oraz ocena kierowcy
  • utrzymywanie i budowanie relacji z klientami oraz kierowcami
  • codzienne planowanie pracy kierowców oraz współpraca z klientem

Oferujemy podstawowe wynagrodzenie w wysokości max £25,000 rocznie oraz dodatkowo atrakcyjną premię zależną od wyników, system emerytalny, dopłatę do karty członkowskiej siłowni Virgin, atrakcyjne comiesięczne oraz świąteczne imprezy firmowe. Odpowiednia osoba będzie częścią blisko współpracującego ze sobą zespołu oraz otrzyma wsparcie od pozostałych działów firmy takich jak HR, Marketing, Payroll oraz Księgowość co bardzo ułatwi wypełnianie codziennych obowiązków.

Poszukujemy poważanego oraz doświadczonego pracownika, który już od pierwszego dnia pracy będzie w stanie zacząć działać oraz osiągać świetne wyniki pracy. Oferta tylko dla kandydatów, którzy posiadają minimum 1 rok doświadczenia na takim samym stanowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na e-mail tom@cityresourceltd.co.uk. Zapewniamy poufność.

Od dziewięciu lat mieszka w Anglii. Pracuje zawodowo jako fotograf i bloger. Autor strony Polonia Peterborough, która w pierwszym etapie istnienia była blogiem poświęconym reportażom przedstawiającym życie Polonii w Peterborough. Socjolog z zamiłowania.