Praca na farmie

0
1800 euro +31682231174

Witam,

Poszukuje pracownika na gospodarstwo zajmujące się hodowlą bydła mlecznego. Gospodarstwo Znajduje się w Holandii.

Główne obowiązki:

– samodzielny, mechaniczny dój krów;

– na życzenie gospodarza wszystkie inne prace związane z prowadzeniem tego typu gospodarstwa;

Wymagania:

– minimum 6 miesięczne doświadczenie przy doju mechanicznym krów:

– komunikatywna znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, holenderski;

– własny środek transportu;

– motywacja i chęć pracy w weekendy i święta;

– ropoczęcie pracy od zaraz;

Zapewniamy:

– legalną pracę, na długi okres czasu (pierwsza umowa na rok z miesięcznym okresem próbnym);

– od 50h tygodniowo;

– stawka 9,26 euro brutto / godzina;

– ubezpieczenie opłacane przez pracownika 19,95 euro / tygodniowo;

– zakwaterowanie (płatne 50 euro / tygodniowo);

– zwrot kosztów przejazdów;

– dogodny system urlopowy (aktualnie 8 tyg. pracy następnie 4 tyg. urlopu);

Aplikację (CV zawierające szczegółowy opis doświadczenia na gospodarstwach zajmujących się hodowlą bydła mlecznego) proszę wysyłać na adres email.